Finommechanikai műszerész, szerelő munkatársat keresünk

Veresegyházi telephelyre finommechanikai műszerész, szerelő munkatársat keresünk
egészségügyi rendszerek gyártásához.

A 2004-ben alapított KLIMEX Medical Kft. több évtizedes tapasztalattal rendelkezik az orvostechnológiai gép-műszer gyártási, szállítási és szerviz ellátások terén. Egészségügyi rendszereinek szerelésére, karbantartására szerelő – műszerész munkatársat keres.

Kiemelt feladatok

  • saját tervezésű elektronikai és mechanikai készülékek összeszerelése, tesztelések
  • mechanikai alegységek összeszerelése
  • fejlesztőmérnökökkel való együttműködés
  • szükséges dokumentációk elvégzése
  • csomagolásra történő előkészítés

Szakmai terület

  • nővérhívó rendszerek gyártása, szerelése
  • ágysáv rendszerek gyártása,
  • csőposta rendszerek szerelése

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (preferált szakmák: elektroműszerész, finommechanikai műszerész, műszaki végzettség)
  • műszerész – szerelői gyakorlat, munkavégzési tapasztalat
  • szerszámok készség szintű használata, műszerismeret, anyagismeret
  • forrasztástechnikai eszközök megbízható ismerete és használata
  • megbízhatóság, gondos, precíz munkavégzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Előny

  • “B” kat. jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat
  • számitástechnikai affinitás

Juttatások

  • versenyképes, bejelentett havi bruttó kereset,
  • jól felszerelt műhely, korszerű eszközparkkal
  • támogató vezetés és barátságos kollégák, jó hangulatú csapat
  • hosszú távú lehetőség egy sikeres magyar vállalatnál

Munkavégzés helye

  • Veresegyház

A fényképes önéletrajzokat és a motivációs levelet a bérigény megjelölésével a klimexmedical@klimexmedical.hu e-mail címre várjuk.