Finommechanikai műszerész, szerelő munkatársat keresünk

Veresegyházi telephelyre munkájára igényes finommechanikai-műszerészt, szerelő munkatársat keresünk egészségügyi rendszerek gyártásához.

Kiemelt feladatok

  • – saját tervezésű elektronikai és mechanikai készülékek
    összeszerelése, tesztelések
  • – mechanikai alegységek összeszerelése
  • – fejlesztőmérnökökkel való együttműködés
  • – szükséges dokumentációk elvégzése
  • – csomagolásra történő előkészítés

Szakmai terület

  • – nővérhívó rendszerek gyártása, szerelése
  • – ágysáv rendszerek gyártása,
  • – csőposta rendszerek szerelése

Elvárások

  • – középfokú műszaki végzettség (preferált szakmák: elektroműszerész, finommechanikai műszerész, műszaki végzettség)
    műszerész – szerelői gyakorlat, munkavégzési tapasztalat
  • – szerszámok készség szintű használata, műszerismeret, anyagismeret
  • – forrasztástechnikai eszközök megbízható ismerete és használata
  • – megbízhatóság, gondos, precíz munkavégzés

Szükséges tapasztalat

  • – 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Előny

  • – “B” kat. jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat
    – számitástechnikai affinitás

Juttatások

  • – versenyképes, bejelentett havi bruttó kereset,
  • – jól felszerelt műhely, korszerű eszközparkkal
  • – támogató vezetés és barátságos kollégák, jó hangulatú csapat
  • – hosszú távú lehetőség egy sikeres magyar vállalatnál

Munkavégzés helye

Veresegyház

A fényképes önéletrajzokat és a motivációs levelet, bérigény megjelölésével a klimexmedical@klimexmedical.hu e-mail címre várjuk.